Anthelios – L’Oréal Active Cosmetics Division

Anthelios - L'Oréal Active Cosmetics Division

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku dermokosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej. To gama produktów do codziennego stosowania przez cały rok, które zapewniają szerokie spektrum działania przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB tworząc silną barierę ochronną dla każdego rodzaju skóry.

Anthelios Niewidoczny Fluid spf50+ to flagowy produkt z gamy z najwyższą ochroną przed szkodliwymi promieniami UV. Zapewnia szerokie spektrum ochrony zapobiegające uszkodzeniom spowodowanym przez UVA i UVB, promieniowanie podczerwone typu A i zanieczyszczenia.

Formuła tworzy mocną „sieć”, zapewniającą jednorodną, niemigrującą, nietłustą i bardzo odporną ochronę. Zawiera wodę termalną z La Roche-Posay. Nie klei się, posiada niewidoczną i lekką konsystencję. Bardzo odporny na wodę, pot i piasek. Nie szczypie w oczy.

Przetestowany pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej i reaktywnej oraz pod kontrolą okulistyczną na wrażliwych okolicach oczu. Testowany na pacjentach noszących soczewki kontaktowe.
Przetestowany pod kątem wywoływania alergii.

Co wyróznia Anthelios Niewidoczny Fluid spf+

  • TECHNOLOGIA NETLOCK

Rewolucyjny składnik w pielęgnacji przeciwsłonecznej: bardzo wysoka ochrona o niezauważalnej konsystencji. Dzięki niemu formuła jest nietłusta, nie klei się – mikrokropelki łączą się ze sobą, tworząc silną warstwę ochronną i zapewniając jednorodną, nie rozmazującą się, a jednocześnie bardzo trwałą ochronę.

  • XL-PROTECT

FILTR O SZEROKIM SPEKTRUM OCHRONY.
Odpowiednia mieszanka filtrów UV i antyoksydantów, która wykracza poza szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, aby zabezpieczyć skórę przed innymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie podczerwone i zanieczyszczenia.

  • GLICERYNA

DLA NAWILŻENIA I KOMFORTU SKÓRY
Gliceryna pomaga nawilżać i nawadniać skórę już od pierwszego zastosowania.

La Roche-Posay Anthelios – polecany przez 60 000 dermatologów na całym świecie*.
* Źródło: Badanie ankietowe dotyczące rynku dermokosmetycznego, przeprowadzone przez firmę IQVIA i innych partnerów (Ipsos, TNS) w okresie od września 2017 r. do sierpnia 2018 r. w grupie dermatologów z 61 krajów.