Ellansé – Sinclair

Ellansé - Sinclair

Ellansé® to znany i lubiany przez lekarzy i pacjentów na całym świecie innowacyjny produkt, który łączy w sobie funkcję wypełniacza z funkcją biostymulatora tkankowego. Jest jednym z najlepiej udokumentowanych klinicznie preparatów w swojej klasie. Ostatnio producent – firma Sinclair – obchodziła jubileusz Ellansé produktu i świętowała 10-cio lecie Ellansé na rynku i ponad 1 milion strzykawek sprzedanych na całym świecie.

Za co pokochali Ellansé pacjenci i lekarze ?

  1. DŁUGOTRWAŁE, NATURALNIE WYGLĄDAJĄCE REZULTATY. Ellansé® odmładza, rewitalizuje, upiększa i działa prewencyjnie. Głęboko regeneruje skórę poprzez stymulację procesu neokolagenezy, dzięki czemu stopniowo pojawia się naturalne rusztowanie, objętość zbudowana z własnego kolagenu. Efekty utrzymują się średnio od 1,5 roku do ponad 2 lat.
  2. SKUTECZNOŚĆ. Naturalny efekt po zabiegowy narasta subtelnie na przestrzeni czasu co sprawia, że nie ma ryzyka przerysowania i gwałtownej zmiany rysów twarzy na „obce”.
  3. BEZPIECZEŃSTWO. Jest jednym z najbezpieczniejszych, najlepiej przebadanych i udokumentowanych klinicznie preparatów na rynku. Na całym świecie sprzedano ponad milion strzykawek Ellansé®.

Mechanizm działania

Ellansé® działa dwukierunkowo: wypełnia zmarszczki oraz stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu efekty zabiegu są zarówno natychmiastowe jak i długotrwałe. Pierwsze rezultaty zabiegu można zauważyć już po zabiegu. Skóra staje się bardziej napięta i gładka, a zmarszczki spłycone. Następnie w kolejnych miesiącach pojawia się nowa objętość, skóra nabiera jędrności i zdrowego, młodzieńczego wyglądu. Unikalny mechanizm działania Ellansé® sprawia, że poprawa wyglądu następuje w sposób dyskretny, subtelny, jest rozłożona w czasie.

Za działanie stymulujące odpowiada w Ellansé® znany i ceniony- stosowany w medycynie od ponad 20 lat -polikaprolakton (PCL) w postaci kulistych mikrosfer o wielkości 25-50 mikronów, który silnie pobudza proces neokolagenezy.

Jakie są wskazania do zabiegu Ellansé®?

Widoczne zmarszczki i zagłębienia w skórze, ubytki tkanki, odmładzanie i nadawanie objętości w okolicy policzków, korekta fałdów nosowo-wargowych, modelowanie linii żuchwy, korekta kształtu nosa, korekta linii marionetki, modelowanie brody.

Ellansé® zapobiega pierwszym oznakom starzenia, odbudowuje i ujędrnia skórę, upiększa i koryguje, ma silne właściwości regeneracyjne. Nie zawiera komponentów pochodzenia zwierzęcego, bakteryjnego czy ludzkiego. Preparat jest biozgodny i wyróżnia go najwyższy profil bezpieczeństwa utrzymujący się na stałym poziomie od lat. Jest w pełni wydalany z organizmu naturalnymi ścieżkami metabolicznymi.

Sinclair Pharma jest brytyjską dynamicznie rozwijającą się firmą, która powstała w 1971 roku. Sinclair posiada swoje oddziały na całym świecie. W maju 2021 roku firma otworzyła oficjalne przedstawicielstwo w Polsce. Produkty Sinclair, takie jak Ellansé, MaiLi czy nici Silhouette są przełomowe, innowacyjne, poparte nauką i badaniami klinicznymi. Znakiem rozpoznawczym są rozwiązania dla sektora medycyny estetycznej, które umożliwiają zaopiekowanie się pacjentem w sposób holistyczny w oparciu o produkty o udokumentowanym klinicznie działaniu.