Juvaderm VOLITE – Allergan Aesthetics

Juvaderm VOLITE - Allergan Aesthetics

Juvéderm® VOLITE to innowacyjny produkt, zawierający 12 mg w pełni usieciowanego kwasu hialuronowego, w którym zastosowano przełomową technologię VYCROSS™, opracowaną przez Allergan Aesthetics. Dzięki temu, mimo małej zawartości kwasu hialuronowego efekty JEDNEGO ZABIEGU z zastosowaniem Juvederm® VOLITE mogą utrzymywać się do 9 MIESIĘCY. Juvederm® VOLITE poprawia jakość skóry, jej gładkość oraz elastyczność, powoduje również spłycenie drobnych zmarszczek, ale nie nadaje objętości i nie ingeruje w rysy twarzy. Juvéderm® VOLITE zawiera lidokainę, która działa przeciwbólowo i zwiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Po zastosowaniu produktu skóra wygląda na zadbaną i wypoczętą, jest pełna naturalnego blasku, odzyskuje głębokie, długotrwałe nawilżenie, koloryt oraz elastyczność. Juvederm® VOLITE powinien być rekomendowany wszystkim pacjentom, których skóra wymaga odbudowy i rewitalizacji. Może być stosowany o każdej porze roku: na wiosnę w celu regeneracji po miesiącach jesienno-zimowych, w lecie i po okresie urlopowym aby odpowiednio zadbać o skórę wysuszoną po dłuższej ekspozycji na słońce. Polecany jest również jako zabieg poprawiający jakości skóry przed planowanymi zabiegami wolumetrycznymi lub po kuracji laserami. To uniwersalne i idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wyglądać młodziej i jednocześnie zachować naturalny wygląd. Produkt można stosować w obrębie twarzy*, szyi, dekoltu oraz dłoni.
*z pominięciem okolic powiek

Juvéderm® to wiodąca na świecie marka wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego firmy Allergan Aesthetics. Produkty Juvederm® zmniejszają oznaki starzenia oraz poprawiają ogólną kondycję skóry nawilżając ją i subtelnie wypełniając. Dodają objętości, uwydatniają i modelują, tak aby pacjenci mogli cieszyć się naturalnymi efektami do 24 miesięcy (w zależności od zastosowanego produktu). Allergan Aesthetics to innowacyjna firma farmaceutyczna, część międzynarodowego koncernu Abbvie, będąca liderem w zakresie rozwoju zabiegów medycyny estetycznej. Systematycznie wspiera rozwój praktyki klinicznej poprzez kształcenie i poszerzanie wiedzy lekarzy, dbając tym samym o bezpieczeństwo pacjentów korzystających z produktów Juvederm®.

Incydent medyczny może zgłosić Prezesowi Urzędu każdy, kto powziął informację o incydencie medycznym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zgłoszenie incydentu medycznego i kopię zgłoszenia incydentu medycznego przesyła się Prezesowi Urzędu pocztą elektroniczną (adres: incydenty@urpl.gov.pl), faksem (nr 22 492 11 29), listem poleconym lub przesyłką kurierską (Al. Jerozolimskie 181c, 02-222 Warszawa). Zgłoszenia incydentu medycznego dokonuje się na formularzu zgłoszenia incydentu medycznego lub do Allergan Sp. z o.o., ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa; tel.: +48 22 208 00 04; e-mail: ProductSurveillance_EAME@allergan.com. Juvéderm® to linia posiadających znak CE wyrobów medycznych o różnych specyfikacjach i parametrach technicznych. Przed decyzją o zastosowaniu produktu z linii JUVÉDERM® skonsultuj się z lekarzem, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie. W celu uzyskania szczegółowych informacji o produkcie zapoznaj się z treścią instrukcji używania wyrobu medycznego i jego etykietą. ©2019 Allergan. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe stanowią własność osób i podmiotów będących ich właścicielami. PL-JUV-210138