Juvaderm VOLUMA – Allergan Aesthetics

Juvaderm VOLUMA- Allergan Aesthetics

Juvéderm ® VOLUMA® with Lidocaine

Juvéderm ® VOLUMA® with Lidocaine przeznaczony jest do zabiegów wolumetrycznych, przywraca utraconą objętość oraz harmonijny owal twarzy. Subtelnie odtwarza kształt policzków podnosząc je i ujędrniając. Wysokie i uwydatnione kości policzkowe nadają twarzy wyrazistości i młodszy wygląd ale również wpływają pozytywnie na wygląd okolicy oczu. Uzyskujemy efekt delikatnego liftingu bez interwencji chirurgicznej. Efekty działania produktu, poparte badaniami klinicznym utrzymują się do 24 miesięcy. Juvederm® VOLUMA® with Lidocaine powstał w oparciu o unikalną technologię VYCROSS™, której innowacyjność polega na zwiększeniu stopnia usieciowania kwasu hialuronowego poprzez zastosowanie połączenia jego cząsteczek o większej i mniejszej masie cząsteczkowej. To sprawia, że Juvederm® VOLUMA® with Lidocaine ma postać żelu o gładkiej konsystencji, charakteryzującego się doskonałą integracją z tkanką, co umożliwia uzyskanie naturalnego wyglądu, bez względu na wyrażane emocje. Leczenie z zastosowaniem produktów w technologii VYCROSS™ to mało inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, po których można szybko wrócić do codziennych aktywności. Juvederm® VOLUMA® with Lidocaine zawiera również środek znieczulający zwiększający komfort zabiegu. Charakterystyczną cechą wszystkich produktów z linii VYCROSS™ są specyficzne właściwości żelu: spoistość i elastyczność oraz niewielka siła potrzebna do wyciśnięcia żelu ze strzykawki, co sprawia, że łatwo się je aplikuje.

Juvéderm® to wiodąca na świecie marka wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego firmy Allergan Aesthetics. Produkty Juvederm® zmniejszają oznaki starzenia oraz poprawiają ogólną kondycję skóry nawilżając ją i subtelnie wypełniając. Dodają objętości, uwydatniają i modelują, tak aby pacjenci mogli cieszyć się naturalnymi efektami do 24 miesięcy (w zależności od zastosowanego produktu). Allergan Aesthetics to innowacyjna firma farmaceutyczna, część międzynarodowego koncernu Abbvie, będąca liderem w zakresie rozwoju zabiegów medycyny estetycznej. Systematycznie wspiera rozwój praktyki klinicznej poprzez kształcenie i poszerzanie wiedzy lekarzy, dbając tym samym o bezpieczeństwo pacjentów korzystających z produktów Juvederm®.

Incydent medyczny może zgłosić Prezesowi Urzędu każdy, kto powziął informację o incydencie medycznym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zgłoszenie incydentu medycznego i kopię zgłoszenia incydentu medycznego przesyła się Prezesowi Urzędu pocztą elektroniczną (adres: incydenty@urpl.gov.pl), faksem (nr 22 492 11 29), listem poleconym lub przesyłką kurierską (Al. Jerozolimskie 181c, 02-222 Warszawa). Zgłoszenia incydentu medycznego dokonuje się na formularzu zgłoszenia incydentu medycznego lub do Allergan Sp. z o.o., ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa; tel.: +48 22 208 00 04; e-mail: ProductSurveillance_EAME@allergan.com. Juvéderm® to linia posiadających znak CE wyrobów medycznych o różnych specyfikacjach i parametrach technicznych. Przed decyzją o zastosowaniu produktu z linii JUVÉDERM® skonsultuj się z lekarzem, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie. W celu uzyskania szczegółowych informacji o produkcie zapoznaj się z treścią instrukcji używania wyrobu medycznego i jego etykietą. ©2019 Allergan. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe stanowią własność osób i podmiotów będących ich właścicielami.

PL-JUV-210138