Juvaderm VOLUX – Allergan Aesthetics

Juvaderm VOLUX - Allergan Aesthetics

Wygląd dolnej części twarzy może odgrywać istotną rolę w ocenie jej atrakcyjności, wraz z upływem czasu jej kształt ulega zmianom a skóra traci elastyczność i wiotczeje. Właśnie dlatego stworzono Juvederm® VOLUX. To wyjątkowy produkt Allergan Aesthetics, dopełniający kolekcję wypełniaczy w technologii VYCROSS™. Juvederm® VOLUX to implant kwasu hialuronowego do iniekcji, zawierający największe stężenie kwasu hialuronowego, przywracający kształt i nadajacy objętość w obrębie dolnej części twarzy, modelujący i konturujący linię żuchwy i brodę. Juvéderm® VOLUX zawiera dodatek lidokainy, która zwiększa komfort pacjenta podczas zabiegu. Preparat wyróżnia się najwyższą elastycznością i spoistością spośród wszystkich produktów z kolekcji VYCROSS®, umożliwiając skuteczne modelowanie dolnej części twarzy. Można go formować bezpośrednio po iniekcji, a jego plastyczność zmniejsza się 2 dni po wstrzyknięciu. Juvéderm® VOLUX integruje się z tkanką już po 1 tygodniu od zabiegu, wyróżnia się mniejszą absorbcją wody, gładkim i stałym przepływem preparatu podczas iniekcji a przede wszystkim wyraźniejszym efektem liftingu niż w przypadku Juvéderm® VOLUMA. Skuteczność Juvéderm® VOLUX poparta jest badaniami klinicznymi a efekty jego działania utrzymują się od 18 do 24 miesięcy. To idealne rozwiązanie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy chcą cieszyć się idealnie zarysowaną linią żuchwy i brody.

Juvéderm® to wiodąca na świecie marka wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego firmy Allergan Aesthetics. Produkty Juvederm® zmniejszają oznaki starzenia oraz poprawiają ogólną kondycję skóry nawilżając ją i subtelnie wypełniając. Dodają objętości, uwydatniają i modelują, tak aby pacjenci mogli cieszyć się naturalnymi efektami do 24 miesięcy (w zależności od zastosowanego produktu). Allergan Aesthetics to innowacyjna firma farmaceutyczna, część międzynarodowego koncernu Abbvie, będąca liderem w zakresie rozwoju zabiegów medycyny estetycznej. Systematycznie wspiera rozwój praktyki klinicznej poprzez kształcenie i poszerzanie wiedzy lekarzy, dbając tym samym o bezpieczeństwo pacjentów korzystających z produktów Juvederm®.

Incydent medyczny może zgłosić Prezesowi Urzędu każdy, kto powziął informację o incydencie medycznym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zgłoszenie incydentu medycznego i kopię zgłoszenia incydentu medycznego przesyła się Prezesowi Urzędu pocztą elektroniczną (adres: incydenty@urpl.gov.pl), faksem (nr 22 492 11 29), listem poleconym lub przesyłką kurierską (Al. Jerozolimskie 181c, 02-222 Warszawa). Zgłoszenia incydentu medycznego dokonuje się na formularzu zgłoszenia incydentu medycznego lub do Allergan Sp. z o.o., ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa; tel.: +48 22 208 00 04; e-mail: ProductSurveillance_EAME@allergan.com. Juvéderm® to linia posiadających znak CE wyrobów medycznych o różnych specyfikacjach i parametrach technicznych. Przed decyzją o zastosowaniu produktu z linii JUVÉDERM® skonsultuj się z lekarzem, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie. W celu uzyskania szczegółowych informacji o produkcie zapoznaj się z treścią instrukcji używania wyrobu medycznego i jego etykietą. ©2019 Allergan. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe stanowią własność osób i podmiotów będących ich właścicielami.