Lacto-10 – Noon Aesthetics

Lacto-10 - Noon Aesthetics

Izraelska marka NOON Aesthetics™ oferuje najbardziej skuteczne leczenie wielu złożonych problemów dermatologicznych, takich jak trądzik, przebarwienia, czy fotostarzenie skóry. W składach produktów NOON™ znajdują się najlepsze substancje aktywne zastosowane w przełomowo wysokich stężeniach przy jednoczesnym zachowaniu niskiego pH. Marka stworzyła i opatentowała innowacyjną technologię DermShield™, dzięki której stosowanie produktów jest skuteczne i całkowicie bezpieczne również dla pacjentów zmagających się z nadwrażliwością skóry, trądzikiem różowatym, czy rumieniem. DermShield™ zapobiega powstawaniu typowych dla kwasów skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia. Dzięki temu produkty NOON Aesthetics™ można aplikować przez cały rok, niezależnie od rodzaju skóry, a nawet w okresie ciąży i karmienia. Zaawansowana pielęgnacja dostępna dla każdego!

Marka NOON™ oferuje ponad 40 profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry przeznaczonych zarówno do stosowania w gabinetach estetycznych, jak również do kontynuacji terapii w domu.

Jednym z wyjątkowych rozwiązań oferowanych przez markę jest krem Lacto-10.

Lacto-10 to jedyny w swoim rodzaju kosmetyk działający wielopoziomowo. Dzięki zawartości 10% kwasu mlekowego (pH 3.5) produkt stymuluje proliferację komórek naskórka, dzięki czemu skóra jest wygładzona, rozjaśniona, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu. Kwas mlekowy, jako jeden z głównych składników NMF pomaga utrzymać prawidłowy poziom wody w naskórku, dzięki czemu skóra odzyskuje optymalny poziom nawilżenia. Dodatek DermShield™ pozwala na stosowanie kremu w niezależnie od rodzaju skóry, jej fototypu i stopnia wrażliwości bez ryzyka występowania podrażnień, które są typowym efektem ubocznym terapii z użyciem kwasów AHA. Lacto-10 to produkt beztłuszczowy, łatwo się wchłania i nie pozostawia klejącej warstwy. Efektem regularnego stosowania Lacto-10 jest zdrowa, nawilżona i jędrna skóra o jednolitym kolorycie.

Zalety Lacto-10:

  • Hamuje powstawanie zmarszczek i linii mimicznych
  • Stymuluje złuszczanie obumarłych komórek naskórka i szybszą regenerację
  • Naprawia foto-uszkodzenia i zapobiega ich nagromadzaniu
  • Poprawia gęstość i elastyczność skóry
  • Redukuje przebarwienia
  • Wyjątkowo bezpieczny w stosowaniu w okolicach oczu
  • Współgra z innymi preparatami kosmetycznymi lub maściami leczniczymi

Więcej informacji:

www.aestheticconcept.com.pl