Lavieen – EuroScaleMed

Lavieen - EuroScaleMed

Lavieen to jedyny na świecie laser tulowy ze skanerem frakcyjnym pracujący w aż trzech trybach: nieablacyjnym, ablacyjnym lub innowacyjnym trybie subablacyjnym. Dzięki temu Lavieen umożliwia wykonywanie skutecznych i bezpiecznych zabiegów
z zachowaniem minimalnego okresu rekonwalescencji obejmując przy tym szeroką grupę wskazań – od redukcji zmian pigmentacyjnych, poprzez odmładzanie aż po głęboką przebudowę skóry. Co zatem składa się na wyjątkowość lasera Lavieen?

Przede wszystkim jego serce, czyli tul wykorzystany jako źródło energii. Ze względu na charakterystykę długości fali 1927nm i zweryfikowany klinicznie sposób działania znalazł on zastosowanie w dermatologii i medycynie estetycznej jako remedium na wiele problemów. Laser tulowy kryje w sobie ogromny potencjał, który w pełni okiełznał wyłącznie Lavieen. Wyjątkowe rozwiązania inżynieryjne pozwoliły wykorzystać pełne spektrum korzyści wynikających z charakterystyki lasera, jego mocy oraz możliwości kontroli parametrów czyniąc Lavieen jedynym laserem łączącym zalety innych laserów o działaniu odmładzajacym i redukującym przebarwienia dzięki pracy w aż 3 trybach, w tym unikalny tryb subablacyjny, które łączy wszystkie zalety pozostałych trybów. Kunszt technologiczny lasera Lavieen sprawia, że to idealne rozwiązanie w leczeniu przebarwień, rozstępów i blizn, blizn potrądzikowych, odmładzaniu, rewitalizacji i liftingu skóry, a nawet stymulacji wzrostu włosów.

Wszystko to czyni Lavieen mądrą inwestycją, która przyczyni się do realnej poprawy jakości życia pacjentów, jak również satysfkacji i korzyści gabinetów medycznych na wielu poziomach – od łatwości obsługi, komfortu i szybkości pracy, przez brak kosztów eksploatacyjnych aż po wysoki stopień zwrotu, a nawet podniesienie prestiżu gabinetu dzięki oferowaniu pacjontom prawdziwej innowacji w medycynie estetycznej.