Liftactiv gama – L’Oréal Active Cosmetics Division

Liftactiv gama - L'Oréal Active Cosmetics Division

LIFTACTIV SUPREME to pierwsza zaawansowana pielęgnacja przeciwzmarszczkowa dla młodej skóry od VICHY – pioniera badań nad wpływem ekspozomu na starzenie się skóry. Formuły bogate w składniki aktywne, takie jak kwas hialuronowy czy ramnoza, intensywnie nawilżają i ujędrniają skórę oraz redukują drobne linie i zmarszczki.

Gama LIFTACTIV SUPREME jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

LIFTACTIV SUPREME H.A. EPIDERMIC FILLER to serum przeciwzmarszczkowe z wysokim stężeniem 1,5% kwasu hialuronowego. Jest przeznaczone zarówno do twarzy, jak i delikatnej skóry okolic oczu.

Dzięki synergii silnych dermatologicznych składników aktywnych serum LIFTACTIV H.A. EPIDERMIC FILLER UZUPEŁNIA 100% DZIENNEJ UTRATY KWASU HIALURONOWEGO W NASKÓRKU1. Unikalna formuła zawiera aż 1,5% KWASU HIALURONOWEGO: 1% niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego, aby redukować drobne linie i zmarszczki oraz 0,5% wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego, który nawilża i wygładza skórę. Serum zostało wzbogacone o WITAMINĘ Cg o działaniu antyoksydacyjnym , przeciwzmarszczkowy PEPTYD oraz wzmacniającą barierę ochronną skóry WODĘ WULKANICZNĄ VICHY. Minimalistyczna formuła zawiera tylko 13 składników, bez substancji zapachowych i alkoholu etylowego.

Natychmiast po zastosowaniu, serum LIFTACTIV H.A. EPIDERMIC FILLER przywraca skórze sprężystość oraz intensywnie i długotrwale ją nawilża: po 8 godzinach nawilżenie skóry jest zwiększone o +43%2. Progresywna skuteczność w redukcji zmarszczek została potwierdzona w badaniu klinicznym.

Po 6 tygodniach3:

-47% zmarszczek

-60% drobnych linii.

Serum LIFTACTIV H.A. EPIDERMIC FILLER WZMACNIA EFEKTY PO ZASTOSOWANIU TOKSYNY BOTULINOWEJ w ciągu 6 miesięcy od jej podania4!

-16% zmarszczek vs sama toksyna botulinowa

-17% drobnych linii vs sama toksyna botulinowa

+21% elastyczności skóry vs sama toksyna botulinowa

WYSOKA TOLERANCJA w połączeniu z BOTOX® nawet wokół konturu oka.

Formuła serum została przetestowana pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną, aby osiągnąć najwyższą skuteczność i maksymalne bezpieczeństwo stosowania. Jest hipoalergiczna. Niekomedogenna. Odpowiednia dla skóry wrażliwej.

1 Na podstawie stężenia w formule aplikowanej dwa razy dziennie.

2 Test instrumentalny, 24 kobiety

3 Ocena kliniczna, 53 kobiety po 6 tygodniach.

4 Protokół: kontrolowane badanie randomizowane, 63 kobiety w wieku 35-55 lat.