MASTELLI NEWEST® – Fenice

MASTELLI NEWEST®-Fenice

PIERWSZE POŁĄCZENIE POLINUKLEOTYDÓW I KWASU HIALURONOWEGO W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ: MASTELLI NEWEST®
CERTYFIKAT CE DLA WYROBÓW MEDYCZNYCH KLASY III

Aż 40 mg substancji aktywnych

BEZPIECZNE oDNAwianie MŁODOŚCI

W wyniku wieloletnich badań nad efektami połączenia polinukleotydów i kwasu hialuronowego laboratorium Mastelli już ponad 10 lat temu połączyło w jednej iniekcji te dwie substancje. NEWEST®, formuła chroniona międzynarodowym patentem, potęguje dobroczynne efekty procedur biorewitalizacji już od pierwszego zabiegu. NEWEST® jest przeznaczony dla pacjentów w każdym wieku z oznakami starzenia, pomaga wyrównać koloryt skóry, wygładzić zmarszczki i bruzdy, skorygować dolinę łez, wzmocnić i wygładzić skórę szyi oraz jako zabieg profilaktyczny, ponieważ składniki doskonale chronią DNA komórek skóry i pobudzają funkcje fizjologiczne skóry.
NEWEST® może być podawany technikami: mikrogrudek, liniową, siateczkową lub inną dowolną techniką wybraną przez lekarza.

Zaletą podawania połączonej formuły NEWEST® marki Mastelli to nie tylko wykorzystanie aktywności biologicznej PN i HA, ale o wiele bardziej interesujący aspekt działania w synergii potwierdzony wieloma badaniami. NEWEST® to gotowa do podania ampułkostrzykawka o pojemności 2 ml, znajduje się w niej 10mg/ml polinukleotydów i 10mg/ml kwasu hialuronowego (1000kDa), co oznacza, że w jednej strzykawce mamy aż 40 mg substancji aktywnych. NEWEST® zawiera również mannitol, który w bardzo istotny sposób wpływa na przedłużenie efektu działania HA, redukując jego degradację i przedłużając utrzymywanie się w tkankach.

Gwarantuje to bezpieczny, wyjątkowy i długotrwały efekt poparty 60 letnią obecność oryginalnych polinukleotydów Mastelli na rynku. Niezliczone badania producenta gwarantują nie tylko skuteczność, ale także najwyższą jakość substancji. Mastelli to włoska marka bio farmaceutyczna z San Remo, która od samego początku skupia się na badaniach, opracowywaniu i produkcji certyfikowanych wyrobów medycznych, leków, dermokosmetyków bazujących na polideoksyrybonukleotydach. Natomiast 20 lat firmy Fenice, wyłącznego dystrybutora produktu NEWEST®, to dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa.