Peelingi – Peelingi Noon Aesthetics

Peelingi - Peelingi Noon Aesthetics

Izraelska marka NOON Aesthetics™ oferuje najbardziej skuteczne leczenie wielu złożonych problemów dermatologicznych, takich jak trądzik, przebarwienia, czy fotostarzenie skóry. W składach produktów NOON™ znajdują się najlepsze substancje aktywne zastosowane w przełomowo wysokich stężeniach przy jednoczesnym zachowaniu niskiego pH. Marka stworzyła i opatentowała innowacyjną technologię DermShield™, dzięki której stosowanie produktów jest skuteczne i całkowicie bezpieczne również dla pacjentów zmagających się z nadwrażliwością skóry, trądzikiem różowatym, czy rumieniem. DermShield™ zapobiega powstawaniu typowych dla kwasów skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia. Dzięki temu produkty NOON Aesthetics™ można aplikować przez cały rok, niezależnie od rodzaju skóry, a nawet w okresie ciąży i karmienia. Zaawansowana pielęgnacja dostępna dla każdego!

Marka NOON™ oferuje ponad 40 profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry przeznaczonych zarówno do stosowania w gabinetach estetycznych, jak również do kontynuacji terapii w domu.

W linii produktów IN CLINIC znajdują się wszystkie preparaty niezbędne do przeprowadzenia kompletnego zabiegu peelingu chemicznego w gabinecie estetycznym. W zależności od potrzeb i wskazań specjaliści mogą wybierać spośród:

  • G – Peel 50 (50% kwas glikolowy, pH <1)
  • G – Peel 50 Żel nanotiksotropowy (50% kwas glikolowy, pH>1)
  • P – Peel 20 Żel nanotiksotropowy (20% kwas pirogronowy + kwas mlekowy, pH>1)
  • P – Peel 40 Żel nanotiksotropowy (40% kwas pirogronowy + kwas mlekowy, pH>1)
  • S – Peel (20% kwas salicylowy, pH>1)
  • J – Peel Delicate (kwas salicylowy + kwas mlekowy + kwas cytrynowy, pH>1).

Procedury zabiegowe opracowane przez założycieli NOON Aesthetics™ pozwalają na dobranie najskuteczniejszej terapii w walce z różnymi rodzajami trądziku, utratą sprężystości, przebarwieniami oraz wieloma innymi niedoskonałościami skóry. Wszystkie peelingi zawierają technologię Dermshield™, dzięki czemu zabiegi są komfortowe zarówno dla pacjenta, jak i dla profesjonalisty. W linii IN CLINIC poza preparatami do zasadniczej fazy zabiegu, znaleźć można również preparaty przygotowujące do zabiegu, maski oraz ampułki.

Więcej informacji:

www.aestheticconcept.com.pl